Go to Top

Hakkımızda

Misyonumuz
Her zaman teknolojinin gelişmesiyle deneyimlerimizi bütünleştirerek müşterilerimiz için çözümler oluşturmak ve güvenilir bir ortağı olmaya.
* Sorumluluk ve endişeli gelişmiş maliyetler, deneyimli, eğitimli, çalışanlarımız ile motive ve güçlü iletişim; en son teknolojiyi takip Toplam Kalite felsefesinin bir parçası olarak kaliteyi üretmek.
* Sadık müşterilerine geniş bir portföy oluşturmak için dikiş çözümlere mükemmel cevapları ile müşterilerimize verin.
* Ön ve bitki ve uluslararası düzeyde örnek olaylar misafirlerimiz ile belirli kaynakların büyüklüğünü karşılamak üzere tasarlanmış tedavi sonrası, gelişen bir kurum olmak

Vizyonumuz

ağırlıklı olarak satış, ürün reklam arasındaki uzun vadeli etkilerini Teşvik pazarlama araçları artırmak için hedef kitleye sağlamak için.
Bu kapsamda, pazarlama araçları olarak işlev promosyon çanta sunuyoruz.
Örneğin, bir televizyon reklam süresi 8 saniye 30 saniye arasında değişir. birçok ilgili kısıtlamalar bulunmaktadır.

Hepimiz, onlar renkli twittering güçlü, ama yine güncelleme ihtiyacı olan hedef kitle üzerinde etkili olduğu komik TV reklamları sevilen bir promosyon çanta ürün üzerinde marka
Promosyon çanta çağrısında en etkili ajanlardır.
Evde, üzerlerinde gözlerle her kişi üzerinde markanızı, ofis, logo basmak şehir veya şehirlerde bir torba arasındaki hareketi için çantanızda ve sürdürülebilirlik uzay kullanımı, düşünün veya tüm sosyal alanlarda bir yol.
Bunu pazarlama personeli olarak işleyecektir, farkında veya değil.
hedef kitle yaşayarak Çanta gündelik hayatın belkemiği olmaya devam etmektedir.

Tasarım ve üretim çanta, A3 TASARIM titiz ve profesyonel bir şirkettir. Biz muayene ve ölçüm için açık sahne ile projenin her aşamasında proaktif çalışarak dikkatle iyi çanta üretimi.
Promosyon çanta besbelli satışları artırmak veya itibar geliştirmek için en iyi pazarlama araçlarıdır.

istanbul evden eve nakliyatevden eveugur nakliyatevden eve nakliye